دکتر سوده رودباری | درباره ما
دکتر سوده رودباری

دکتر سوده رودباری

من دکتر سوده رودباری هستم، متخصص بیماری های قلب و عروق. با رتبه ۱۶۵ وارد دانشگاه شدم و در فروردین ۱۳۹۲، به عنوان یکی از رتبه های برتر ورودی، از دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران (ایران) در مقطع عمومی فارغ التحصیل شدم. پس از طی دوران طرح عمومی و تخصص در سال ۱۳۹۸ از بیمارستان فوق تخصصی قلب شهید رجایی تهران، موفق به فراغت و کسب مدرک بورد تخصصی قلب شدم.

سابقه کار به مدت ۲ سال به عنوان پزشک عمومی در روستاهای منطقه آشتیان استان مرکزی و سابقه دو سال کار در منطقه محروم ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان رو، همزمان با شروع پاندمی کرونا دارم. با پایان پاندمی اخیر این استان در اواخر خرداد ۱۴۰۰، به تهران برگشتم و از اون زمان در تهران مشغول به کار هستم.

سابقه چاپ بیش از ده مقاله در مجله های معتبر خارجی، از جمله انجمن قلب اروپا را دارم و به دلیل تسلط کامل به زبان انگلیسی و مهارت های ریسرچ و مقاله نویسی، در این حوزه نیز فعالیت بسیاری داشته و دارم. و پذیرای بیماران غیر فارسی زبان نیز هستم.

در حال حاضر در شهر تهران در مطب شخصی )کلینیک آرام) و کلینیک بیمارستان عرفان نیایش فعالیت دارم.

علاقه زیادی به مباحث پیش گیری و کنترل بیماری های قلبی طبق به روزترین علوم دنیا رو دارم و با مباحث فشارخون های بالا و مقاوم، و درمان نارسایی های قلبی و اکوکاردیوگرافی های تخصصی آشنایی بسیار خوبی دارم.

همچنین، اعتقاد بسیار راسخی به برقراری ارتباط صمیمانه با بیماران، گوش کردن دقیق به صحبت های آنها (چه بسا بسیاری از مشکلات با کمی وقت گذاشتن و اخذ شرح حال دقیق از بیمار، کشف میشوند) و انجام تمام اقدامات تشخیصی و درمانی با دقت و حوصله دارم و معتقدم که هر بیمار حق دارد که تمامی دغدغه هایش مورد توجه قرار گرفته و پاسخ تک تک سوالاتش را تمام و کمال دریافت کند. و شاید بتوان گفت که هدف اصلی من در دوران طبابتم، همیشه رعایت این اصل مهم بوده است.

این ویدئو رو حتما ببین

تماس با ما

شما میتوانید در این قسمت با ما در تماس باشید

شماره تماس مطب : 02122223600 و 02122223193 و 02122223195

آدرس مطب : خیابان شریعتی بین میرداماد و مترو شریعتی کوچه شریفی پلاک شش طبقه همکف